Jdi na obsah Jdi na menu
 


Body Shop

13. 3. 2008

Co to je?

Body Shop je utilita, pomocí níž si můžete kompletně vytvořit svého Sima, od obličeje přes jeho oblečení až po make-up. Pomocí něj si můžete vytvořit svého kamaráda, příbuzného či sportovce, kterého si po vydání plné verze do hry jednoduše naimportujete.


Jak se ovládá?

Ovládání BodyShopu je intuitivní a uživatelsky komfortní, stačí se řídit pokyny v manuálu. Utilita obsahuje dvě hlavní části - vytváření simů a vytváření součástí. V první jmenované části vytvoříte sima jako takového (jeho jméno, rysy v obličeji a postavu ...), kdežto v části druhé budete moci upravovat konkrétnější věci týkající se vnějšího "designu" sima - oblečení, tetování, make-up atd. Podrobnosti o ovládání přineseme po důkladném otestování utility.


Krátké dojmy:

Při instalaci mě překvapila možnost výběru češtiny. Po nainstalování byl opravdu celý BodyShop v češtině, to i s diakritikou. Instalace proběhla bez problémů, po jejím dokončení se pustí windowsovské okno s menu, tak jak ho známe ze screenshotů. Nyní je vše mnohem lepší, navolte si velikost nosu, vzdálenost a barvu očí, "nafouklost" tváří, barvy vlasů či obočí a spousty dalších vychytávek. Máte možnost měnit i oblečení, vyplatí se nainstalovat si startovací kit - přibude vám mnoho "vzorů" právě pro oblečení, ale i nové tvary obličejů ... Můžete si pochopitelně vytvářet i vlastní v grafických editorech a následně je do BodyShopu vkládat a sima si s nimi prohlédnout.


Co musím stáhnout?

Základem je 100 megový soubor, samotné jádro BodyShopu. S ním by jste si ale příliš nepohráli, obsahuje totiž jen minimum základních textur pro části vašeho sima. Měli by jste si tedy stáhnout tzv. Startovací kit (95 MB) ten do BodyShopu přidá několik dalších "vzorů" které budete moci na vašeho sima "namontovat". Neměli by jste zapomenout ani na užitečný a hlavně podrobný manuál v PDF.
Dokonce je možné zvolit si při instalaci Český jazyk, takže ovládání nebude problém.Startovací kit

Co startovací kit obsahuje?

  • 3 barvy pleti
  • 41 účesů celkem (muži, ženy, důchodci, dospělí, teenageři, a děti)
  • 24 obličejů
  • 2 hnědé oči, 1 vousy/knír, 1 mekeup
  • pár slunečních brýlí
  • 44 oblečení celkem

Nainstalování startovacího kitu:

  • nainstaluj Body Shop
  • ujisti se že není právě spuštěnej
  • stáhni pack a rozbal ho
  • získáš .sims2skin soubor. dvakrát poklikej a následuj instrukce, restartuj Body Shop
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář